Anaheim Ducks a Boston Bruins čelí odlišným dilematům

Anaheim Ducks se v minulé sezóně nakonec nedostali do play off a v základní části se trápili pozdě. Anaheim Ducks se roky nedostali do play off a stále čekají, až se tato skupina mladých hráčů rozroste. Dlouholetí fanoušci se nemohou dočkat, až hráči vyrostou, a plánují v nové sezóně fandit na hřišti oblékáním dresu Anaheim Ducks 2007. V loňském roce si mnoho starých fanoušků obléklo dresy Detroit Red Wings, aby povzbudili scénu, a nepřímo zjistili, že síla týmu se výrazně zlepšila.

Anaheim Ducks byli po mnoho let zticha a tito věrní fanoušci nechtějí, aby lidé na tým zapomněli. Kromě Anaheim Ducks se letos v létě hodně změnili také Boston Bruins. Boston Bruins vyhodili svého šestiletého hlavního trenéra Bruce Cassidyho a novým trenérem týmu udělali Jima Montgomeryho. Vzhledem k tomu, že se mnoho klíčových útočníků Boston Bruins stále zotavuje, Jim Montgomery může pouze vychovávat a trénovat mladé hráče, aby v offseason podávali co nejlepší výkony. Je na čase zjistit, kteří mladí Boston Bruins se chopí své šance a budou oceněni novým trenérem.

Jim Montgomery věří, že tito mladíci budou hrát dobře v dresu Boston Bruins a věří v tým, který byl vždy silný. Přestože Boston Bruins v posledních letech prohráli zápasy play-off back-to-back, jejich síla úplně nevyprchala. Anaheim Ducks ani Boston Bruins se nevzdají honby za Stanley Cupem a nová sezóna znamená začátek nové výzvy.

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *