Býci 124-129 Spurs

Pravidelná sezóna NBA pokračuje a Bulls odcházejí vyzvat Spurs. Po zápase, Bulls 124-129 Spurs.

V první čtvrtině zaznamenal Kayden Johnson 3 po sobě jdoucí tři body a pomohl Spurs začít 19-5! Bulls rychle sebrali 5 bodů, aby zastavili krvácení, a pak se obě strany na chvíli navzájem skórovaly. Bulls opět hráli 13-2, aby uzavřeli skóre, a Spurs rychle odpověděli 6-0, aby situaci stabilizovali. Po první čtvrtině vedli Spurs o 7 bodů 36:29.

Ve druhé čtvrtině nastoupili Bulls a hráli vedení 14:4! Po chvíli vzájemného skórování Drummond skóroval postupně u koše, aby zvýšil bodový rozdíl. McDermott udělal trojku a Bolter zaznamenal 4 body v řadě. Ti dva vedli tým k tomu, aby hráli vlnu 10-0, aby znovu získali vedení! Po poločase vedli Spurs o 2 body 62:60. Za zmínku stojí, že DeRozan nastřílel v poločase 14 bodů a jeho celkové skóre v kariéře přesáhlo 20 000 bodů a stal se 50. člověkem v historii.

Poté, co změnil strany a znovu bojoval, Kayden Johnson zaznamenal po sobě jdoucí tři body, aby prohloubil rozdíl. Bulls rychle rozehráli vlnu 12-2, aby překonali skóre! Poté obě strany bodovaly přerušovaně během úderu železem. Kobe White provedl skok ve skoku a Drummond provedl ležku, aby mírně zvýšil bodový rozdíl. Collins a Richardson vstřelili po sobě jdoucí tři body a vyrovnali! Poté, co každý získal 4 body, obě strany po třech čtvrtinách remizovaly 94:94.

V poslední čtvrtině zaznamenal DeRozan proti Spasiteli po sobě jdoucí body. Kelden odpověděl 10 body za jedinou čtvrtinu pro Spurs.

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *