Utah Jazz oficiálně podepsal strážce Russella Westbrooka

Utah Jazz také oficiálně oznámil dohodu o odkupu se strážcem Russellem Westbrookem. Uvádí se, že výše kontraktu na odkup Russella Westbrooka je 13,2 milionu USD. Po dokončení odkupu s Jazzem podepíše Russell Westbrook smlouvu s Los Angeles Clippers po období vyjasnění. Hodnota kontraktu Russella Westbrooka a Los Angeles Clippers je 780 000 $. Předchozí roční plat Billa Westbrooka a jeho kolegů byl 47 milionů amerických dolarů a rozdíl mezi těmito dvěma částkami platů je také velmi velký.

V současné době odjel Russell Westbrook do Los Angeles na fyzickou prohlídku a tým také doufá, že co nejdříve podepíše Russella Westbrooka. Přestože vedení Clippers slíbilo, že Russell Westbrook založí tým, když se setkali a mluvili s týmem Russell Westbrook, Russell Westbrook se může na lavičce na chvíli adaptovat na týmový systém Čas se vrátí do základní sestavy.

Clippers a reportéři týmu se také vyjádřili na sociálních sítích: Vůbec mi nevadí, že Los Angeles Clippers představují Russella Westbrooka, ale doufám, že tým nepotřebuje Russella Westbrooka, aby hrál příliš velkou roli. Střelecká čísla Russella Westbrooka jsou hrozná, ale tým potřebuje organizaci a jízdní schopnosti ve druhém celku. Mohu jen doufat, že Russell Westbrook dokáže přijmout menší míč, než mám v roli týmu Lakers. A Russell Westbrook se připojil k Clippers s Paulem Georgem a Morrisem De, aby postupovali plynuleji.

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *