Detroit Red Wings doufá ve větší průlomy

Tým také letos v létě získal hodně sebevědomí poté, co Detroit Red Wings viděl, jak New York Rangers prorazili. Poté, co Red Wings změnili trenéry, tým představil několik vynikajících mladých hráčů. Tento dres Detroitu Red Wings dlouho nevyhrál mistrovský titul a fanoušci pomalu zapomínají na jeho slavnou historii. Detroit Red Wings vyhrál Stanley Cup 11krát předtím, druhý za Montreal Canadiens a Toronto Maple Leafs.

Detroit Red Wings je od roku 2008 na ústupu a každou sezónu končí poslední v lize. Celých deset let ztěžovalo znovuobjevení tohoto skvělého týmu a tým nakonec vrátil do čela Steva Isemana. Steve Ezeman není pro fanoušky Detroitu Red Wings žádným neznámým, protože je skvělým kapitánem týmu. Steve Yzerman zasvětil celou svou kariéru Detroit Red Wings, čímž si splnil svůj konečný sen o jednom člověku v jednom týmu. Během 20 let, kdy byl Steve Yzerman kapitánem, vyhráli Detroit Red Wings tři tituly Stanley Cupu a skončili první v základní části.

Když se Steve Iseman stal v roce 2019 generálním manažerem Detroit Red Wings, jeho příchod dal hráčům největší impuls. Věří, že tým v příštích několika letech dosáhne zásadních průlomů. Přestože Detroit Red Wings minulou sezónu vynechal play-off, už nejsou týmem na konci tabulky.

Popřejme jim, ať se jim daří a doufejme, že se jim opravdu podaří prosadit větší průlom a fanouškům přinesou další báječné výkony.

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *