Fanoušci Seattle Seahawks vítají Russella Wilsona zpět v Lumens

Úspěch hráče nespočívá jen v jeho kvalitě, ale také v respektu, kterého se mu dostalo po odchodu z týmu. Russell Wilson opustil Seattle Seahawks, ale řada jeho spoluhráčů je mu stále velmi vděčná. Dekáda Russella Wilsona u Seattle Seahawks nebyla jen poctou na kurtu, ale také jeho přínosem pro město Seattle. I když Russell Wilson už nenosí dres Seattlu Seahawks, lidé ve městě jsou rádi, že zase hraje.

Šest dní do zápasu Seattle Seahawks-Denver Broncos Russell Wilson poděkoval fanouškům za podporu a povzbuzení. Charisma Russella Wilsona nespočívá pouze v jeho výkonu na kurtu, ale v jeho nezištné obětavosti. Russell Wilson nečekal, že si poprvé oblékne dres Denver Broncos, ale vrátil se na známý kurt a čelil známému spoluhráči. Možná je to zkouška kariéry Russella Wilsona, váha, kterou bude muset překonat, aby se dostal na další úroveň.

Když reportéři dělali rozhovory se starými hráči Seattlu Seahawks, všichni se shodli, že by byli rádi, kdyby si znovu zahráli Russell Wilson. I když už nenosí stejné dresy NFL, přínos Russella Wilsona týmu zůstane navždy v paměti v historii Seattle Seahawks. Hráči Seattle Seahawks jsou potěšeni, že Russell Wilson je zpět na Lumen Field a hraje smysluplnou hru. Russell Wilson opustil tým letos v létě bez velkého rozlučkového ceremoniálu a fanoušci Seattle Seahawks využili příležitosti, aby se se svou ikonou rozloučili.

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *