Manchester United odmítl nabídku Premier League na extra krajního obránce

Manchester United odmítl dvě nabídky rivalů z Premier League na Wan-Bissaku. Podle britských médií United nechtějí obránce pustit, protože mají málo času na hledání vhodné náhrady.

Hned na začátku se objevilo mnoho zpráv, které naznačovaly, že Ten Hag by rád poslal hráče za 50 milionů liber pryč, ale tým to nepovažoval za klíčové pro své plány. Wan-Bissaka se v této sezóně představil pouze jednou, v posledních okamžicích vítězství United 2:1 nad Liverpoolem.

Nyní se zdá, že zůstane u Red Devils minimálně další sezónu jako Dalotův druhý velení první volby. United si za své současné trápení kolem Wan-Bissaky mohou jen sami. Ředitel klubu má dost času vymyslet východisko pro 24letého mladíka, který nemá nouzi o nápadníky, ale vypadá to, že už je pozdě.

Nabídka Evertonu na záložníka Wolves Dendona Kerra byla podle zpráv zamítnuta. Frank Lampard prožil na přestupovém trhu produktivní léto, během posledních dvou měsíců přidal do prvního týmu až šest hráčů. Lampard však chce, aby alespoň jeden hráč vyzval na startovní místo v případě, že by Andre Gomez mohl opustit Goodison Park.

Přesto, pokud se Lagerovi nepodaří podepsat nového středního obránce a záložníka před čtvrteční uzávěrkou, je nepravděpodobné, že by Portugalci v této fázi uvažovali o prodeji.

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *