Saliba vynechal Manchester City a mohl by vypadnout pro sezónu

Střední obránce Arsenalu Saliba podle zpráv vynechá zápas s Manchesterem City.
Předtím jsem se spíš obával, že by hráčům mohla být sezóna proplacena. Zápas mezi Arsenalem a Manchesterem City je 33. kolem Premier League, do konce sezóny zbývá pouhých 6 zápasů.fotballsko Adidas Nemeziz Messi

Před zápasem měl Arsenal, který odehrál ještě dva zápasy, před Manchesterem City náskok pouhých 5 bodů a vedení nebylo stabilní. Pokud by Arsenal nedokázal vyhrát tento zápas venku, náskok nashromážděný v této sezóně by byl smazán a šance na zisk šampionátu by byla vysoká. pokles velikosti. Arsenal v poslední době utrpěl tři remízy za sebou a existuje mnoho důvodů pro jejich neporazitelnost. Jedním z nich je, že je problém s obranou Arsenalu. Kvůli zranění Saliby se Gunners nedokázali vyrovnat.

Saliba se zranil v prvním zápase čtvrtfinále Evropské ligy UEFA mezi Arsenalem a Sportingem Lisabon v březnu. V 5 zápasech, které vynechal, Arsenal získal v lize pouze 9 bodů a inkasoval 9 gólů. .
O Salibově zranění předtím na tiskové konferenci hovořil i trenér Arsenalu Arteta. Řekl, že zranění zad hráče bude muset chvíli počkat a nenechá hráče hrát ve spěchu.

Poslední výsledky hodnocení jsou venku, Saliba nebude moci nastoupit proti Manchesteru City a Holding ho bude nadále nahrazovat. Další zápas Arsenalu po Manchesteru City bude 2. května doma s Chelsea a očekává se, že Saliba tento zápas vynechá. Podle zpráv se mnoho hlasů v klubu obává, že Saliba dostal náhradu za sezónu.

Saliba zatím v této sezóně odehrál za Arsenal 33 zápasů ve všech soutěžích, ve kterých nastoupil k 32 zápasům, ve kterých přispěl 3 góly a 1 asistencí. Podle statistik v 27 zápasech, ve kterých byl Saliba přítomen, Arsenal inkasoval v průměru pouze 0,9 gólu na zápas, ve srovnání s 1,8 góly bez něj.

24 komentář:

Zanechat Odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *