blog

Roma je izgubila od Bologne 0-2 u 16. kolu Serie A.

Pekinško vrijeme 18. prosinca, 16. kolo Serie A utakmica za početak, ovaj put utakmica se nalazi u gostujućem timu Nogometni Dresovi AS Roma challenge Bologna, Rim je još jednom ušao u trenutak da izgubi trenutak za pobjedu u nestabilnom stanju, ova igra je konačno 0-2 poraz od Bologne, a uz snagu ove igre, Rim je također iz Serie A pao na 7. mjesto, učinak sezone također nije idealan, ali učinak pojedinih igrača je još uvijek izvrstan. Individualno nastupi igrača i dalje su bili spektakularni.

Prvi pogodak na utakmici bio je u 37. minuti, Nikola Moro je požurio oteti dodavanje suigraču i izravno pogodio gol te pomogao Bologni da dođe do 1-0, a tim uspješnim udarcem momčadi je donijela i prvi rekord. Drugi pogodak pao je u 49. minuti, kada je Romin Christensen postigao autogol, au pomutnji je ušao i nogomet koji je pomogao Bologni da ponovno poveća svoju prednost te dolazi do 2:0.Iako je bilo dovoljno vremena, Roma nakon toga nije uspjela postići niti jedan gol, a Bologna ju je nemilosrdno isključila.

Naime, Roma u ovoj utakmici nije propustila pronaći priliku za pogodak, no na kraju je ili vratar uspješno ubacio ili je kut udarca bio loš, pa se vidi da je vratar Bologne u ovoj utakmici stvarno veliki uspjeh, uvijek iznova s ​​ostalim igračima momčadi zajedno kako bi ublažili napad Rome i zadržali vlastitu prednost za pobjedu.

Vrijedi spomenuti da su trener Bologne i trener Rome surađivali i ranije.U ovoj utakmici Bolognin menadžer Motta ne samo da je prvi put pobijedio Joséa Mourinha, već je i vodio svoju momčad do 3 pobjede i 1 remija u posljednja 4 kola do osvojiti 10 bodova Prodaja dresovi za nogomet. Time Bolognin broj bodova iznosi 28, ispred Napolija za jedan bod kako bi se probio među četiri najbolja Serie A i po prvi put ušao u Ligu prvaka.