blog

Hornets porazili Eagles a ukončili sérii 7 proher

V základní části NBA Hawks vyzvali Hornets. Orli jsou aktuálně osmí na východě a Sršni jsou na konci východu. Ramero Ball přišel, aby posílal asistence v řadě, a trefil super dlouhou trojku. Hornets začali 7:0. Capela se zastřelil a okradl, jedl koláče pod košem. Hayward a PJ-Washington znovu vybuchli a Ball bláznivě asistoval. Hornets vedou 36:23. Eagles zaznamenali 4 trestné hody za posledních 36 sekund a v první čtvrtině dotáhli na 27:36.

V prvním poločase využili Sršni výhodu domácího hřiště k vedení a rychle se dostali do dvouciferného vedení uvnitř i venku. Hayward vystupoval efektivně, ale Hawks se tvrdě bránili, aby skóre uzavřeli. Hornets vedli po poločase 74:68.

Ve druhém poločase pokračovaly obě strany v útoku. Eagles stříleli po sobě z penalty, aby snížili bodový rozdíl. Sršni pálili zvenčí a trefili po sobě jdoucí trojky, aby znovu získali dvoucifernou výhodu. Oba týmy v poslední čtvrtině urputně soupeřily kolem desetibodového rozdílu. Bodový rozdíl se zúžil na pouhý 1 bod. V kritickém okamžiku Mark Williams přispěl k útoku i obraně a Washington zabil hru trojkou. Sršni nakonec porazili Eagles 144:138 a ukončili tak sérii 7 porážek.